Prádelny čistírny
Čištění koberců a čalounění
Prádelenská technika-prodej servis
fa.Madlenka-Primus
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Kopřivnice - Příbor veřejná samoobslužná prádelna, žehlení, mandlování a opravy prádla, mokré čištění, čištění koberců a peří, speciální ochranné úpravy pro alergiky, impregnace.

 

Prádelenská technika

Primus - výrobce průmyslové prádelenské techniky - profesionální pračky, sušiče a mandly špičkové kvality
PRIMUS PRŮMYSLOVÉ PRAČKY

V současnosti se Primus řadí mezi špičkové výrobce průmyslové prádelenské techniky v Evropě s pevnou pozicí na trzích Severní Ameriky, Asie a Středního Východu. Již s 75-ti letými zkušenostmi firma vyrábí průmyslové pračky v té nejvyšší kvalitě pro různé typy uživatelů jako jsou např. hotely, restaurace, nemocnice, sociální ústavy, samoobslužné prádelny, domovní prádelny a komerční průmyslové prádelny. To, že si zákazníci dlohodobě vybírají naše odolné a technicky vyspělé výrobky, svědčí o správné firemní filozofii.
KOMERČNÍ PRÁDELNY

Naše profesionální prádelenské zařízení dosahuje vysoké úrovně hospodárnossti provozu a hygieny. Když toto přidáme k již prověřené odolnosti, pak věříme, že pro zákazníka nabízíme to nejlepší možné řešení. Primus se rovněž věnuje vylepšování ergonomie, designu a výsledného zpracování, jež dnes charakterizují špičkové průmyslové produkty. Naši zákazníci se dělí na tři základní typy konečných uživatelů, jsou to: mincovníkové prádelny, vlastní prádelenské provozy různých subjektů a velké komerční průmyslové prádelny a čistírny.
PRÁDELENSKÁ TECHNIKA

Sortiment značky Primus zahrnuje vysokootáčkové odpružené pračky, neodpružené pračky, hygienické bariérové pračky, bubnové sušiče a žehliče rovného prádla tzv. mandly.

Prádelenská technika Primus znamená vysokou kvalitu, energetickou hospodárnost a spolehlivost. Primus neustále investuje do vývoje nových a vylepšených produktových řešení směrem k uživatelské přívětivosti, šetrnosti k životnímu prostředí stejně jako naplnění hygienických kvalitativních standardů. Pro naše zákazníky hledáme bezpečné, hospodárné a vysoce kvalitní řešení.